Aktualności

Odpowie za próbę wręczenia korzyści majątkowej

Data publikacji 01.06.2020

Do 10 lat więzienia grozi 35-letniemu mieszkańcowi Brzegu. Podczas interwencji domowej, policjanci znaleźli przy nim kilka porcji narkotyku. W zamian za odstąpienie od czynności służbowych, mężczyzna zaproponował funkcjonariuszom po 500 zł. Podejrzany odpowie teraz za posiadanie nielegalnych substancji i próbę wręczenia korzyści majątkowej.

Kilka dni temu dyżurny z brzeskiej komendy skierował policjantów na interwencję domową. Tam dwóch mężczyzn miało się awanturować. Na miejscu funkcjonariusze zastali domowników. Zgłaszający oświadczył, że jego współlokator jest agresywny i nie daje mu spokoju.

Interwencja wskazywała jednak, że to zgłaszający dziwnie się zachowywał, był nerwowy i pobudzony. Swoim zachowaniem wzbudził zainteresowanie policjantów. Od razu nabrali podejrzeń, że może posiadać przy sobie środki odurzające. Ich podejrzenia sprawdziły się, mężczyzna posiadał przy sobie kilka porcji zakazanych substancji. Chwilę po ujawnieniu narkotyków, mężczyzna zapytał funkcjonariuszy czy można inaczej tą sprawę załatwić i w zamian za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował im po 500 zł.

35-letni mieszkaniec Brzegu usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i próby wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Opis filmu: policjanci prowadzą zatrzymanego

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 8.22 MB)

Powrót na górę strony