Aktualności

20-latek zatrzymany za zniszczenie mienia

Data publikacji 30.04.2020

Prudniccy kryminalni zatrzymali 20-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o zniszczenie krzesełek na stadionie sportowym. Wartość strat wyceniona została na blisko 2 000 złotych. Młody mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył dużą ilością wypitego wcześniej alkoholu. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

29 kwietnia, dyżurny policji w Prudniku został poinformowany o dewastacji mienia na stadionie sportowym. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że zniszczona został część krzesełek zainstalowanych na jednej z trybun. Według ustaleń funkcjonariuszy do tego zdarzenia doszło poprzedniego dnia w godzinach wieczornych. Wartość strat wyceniona została na blisko 2000 złotych.

Prudniccy kryminalni na podstawie pracy operacyjnej oraz zabezpieczonego materiału dowodowego, powiązali z tym przestępstwem 20-letniego mieszkańca miasta. Młody mężczyzna został zatrzymany jeszcze tego samego dnia.  Mieszkaniec miasta swoje zachowanie tłumaczył dużą ilością wypitego wcześniej alkoholu.

20-latek usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał. Teraz za takie przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

  • zniszczone krzesełka
  • zniszczone krzesełka
  • zniszczone krzesełka
Powrót na górę strony