Aktualności

W walizce podróżnej ukrywał ponad kilogram marihuany

Data publikacji 19.11.2019

Opolscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli ponad 1 000 działek dilerskich marihuany. Do tej sprawy kryminalni z komendy miejskiej zatrzymali 28-letniego mieszkańca Opola. Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu trafił do aresztu na 2 miesiące. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z komendy miejskiej w Opolu, zbierali i weryfikowali informacje operacyjne na temat mężczyzny, którzy miał posiadać znaczną ilość środków odurzających. Policjanci ustalili adres mieszkania, w którym podejrzewany miał wynajmować pokój.

13 listopada, w nocy kryminalni potwierdzili swoje przypuszczenia. To wtedy właśnie, 28-latek samochodem przewoził do mieszkania walizkę turystyczną, w której ukrywał ponad kilogram marihuany. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. Dodatkowo podczas przeszukania pokoju zajmowanego przez 28-latka policjanci znaleźli kilka gramów MDMA. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych do tej sprawy narkotyków to ponad 40 tysięcy złotych.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Decyzją sądu mieszkaniec Opola został aresztowany na 2 miesiące. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony