Aktualności

Dwa nowe radiowozy trafiły do komendy w Nysie

Data publikacji 08.11.2019

Dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Nysie, nyscy policjanci otrzymali dwa nowe radiowozy. Samorządowcy na ten cel przeznaczyli ponad 41 000 złotych, pozostała część pochodziła z budżetu Komendy Głównej Policji. Przekazanie samochodów odbyło się na placu Komendy Powiatowej Policji w Nysie. Klucze do nowych radiowozów z rąk Starosty Nyskiego Andrzeja Kruczkiewicza odebrał Komendant Powiatowy Policji w Nysie mł. insp. Edward Flaga.

7 listopada, na placu Komendy Powiatowej Policji w Nysie, odbyło się uroczyste przekazanie dwóch nowych, oznakowanych radiowozów. Zakup samochodów był możliwy dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Nysie. Starostwo na ten cel przeznaczyło ponad 41 000 złotych. Pozostała część środków pochodziła z budżetu Komendy Głównej Policji.

Kluczyki do nowych radiowozów z rąk Starosty Nyskiego Andrzeja Kruczkiewicza odebrał szef nyskich policjantów mł. insp. Edward Flaga. Nowe radiowozy są oznakowane i wykorzystywane będą w codziennej służbie przez policjantów z wydziału prewencji. Komendant podziękowali fundatorom za wsparcie i podkreślił pozytywną rolę lokalnej społeczności i jej przedstawicieli w budowaniu bezpieczeństwa.

  • przy radiowozie stoi dwóch policjantów
  • na placu przed komendą samorządowcy wręczają klucze do nowych radiowozów policjantom. W tle stoi radiowóz.
  • W radiowozie siedzą dwie osoby
Powrót na górę strony