Aktualności

Policjanci i Foksi z wizytą w przedszkolu

Data publikacji 18.10.2019

Prudniccy policjanci spotkali się z przedszkolakami. Mundurowi opowiedzieli najmłodszym o swojej pracy i uczyli dzieci bezpiecznych zachowań. Funkcjonariusze przypomnieli maluchom, jak ważne jest używanie przez pieszych elementów odblaskowych. Największą niespodzianką dla dzieci okazała się wizyta przewodnika psa służbowego wraz z jego czworonożnym partnerem o imieniu Foksi.

Prudniccy policjanci odwiedzili przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 4 w Prudniku. Podczas wizyty, mundurowi opowiedzieli dzieciom jak wygląda służba policjanta. Przypomnieli zasady bezpieczeństwa na drodze oraz jak i gdzie bezpiecznie się bawić. Funkcjonariusze zwrócili uwagę maluchom, jak ważne jest używanie przez pieszych elementów odblaskowych.

Największą niespodzianką i atrakcją dla dzieci okazała się wizyta przewodnika psa służbowego wraz z jego czworonożnym partnerem o imieniu Foksi. Dla policjantów była to doskonała okazja do przeprowadzenia lekcji edukacyjnej, dotyczącej zasad właściwego zachowania w przypadku napotkania obcego i agresywnego zwierzęcia.

Policyjny pies cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i wzbudził mnóstwo emocji. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały policjantom za wizytę, a Foksi otrzymała pyszny smakołyk.

  • Dzieci słuchają pogadanki na temat bezpieczeństwa w kontakcie z agresywnym zwierzęciem.
  • Policjantka pokazuje dzieciom jak zachować się w kontakcie z agresywnym zwierzęciem.
  • Policjanci ćwiczą z dziećmi jak zachować się w kontakcie z agresywnym zwierzęciem.
  • Dzieci mają możliwość przywitać się z psem policyjnym.
  • Dzieci mają możliwość przywitać się z psem policyjnym.
  • Zdjęcie grupowe dzieci z policjantami.
Powrót na górę strony