Aktualności

25-latek narkotyki ukrył w dywanie

Data publikacji 09.10.2019

Prudniccy kryminalni zatrzymali 25-latka, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Mężczyzna miał uprawiać konopie indyjskie na terenie gminy, a wysuszone „plony” ukryć w zwiniętym dywanie. Policjanci zabezpieczyli ponad 400 gramów suszu roślinnego. 25-latek usłyszał już zarzuty uprawy znacznej ilości marihuany oraz posiadania narkotyków. Za takie przestępstwa grozi mu teraz do 8 lat więzienia.

Prudniccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 25-letni mieszkaniec gminy Prudnik może mieć narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 430 gramów marihuany. 

Jak ustalili śledczy, 25-latek od maja do września uprawiał konopie indyjskie na terenie gminy. Następnie zebrane i wysuszone „plony” ukrył na strychu w zwiniętym dywanie. Tam też znaleźli je policjanci. Mężczyzna został zatrzymany.

25-latek usłyszał już zarzuty uprawy znacznej ilości marihuany oraz posiadania narkotyków. Za takie przestępstwa grozi mu teraz nawet do 8 lat więzienia.

Powrót na górę strony