Narkotyki ukrywał w mieszkaniu - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Narkotyki ukrywał w mieszkaniu

Data publikacji 02.10.2019

Olescy kryminalni zatrzymali 25-latka, którego podejrzewali o związki z przestępczością narkotykową. Mężczyzna w swoim mieszkaniu miał blisko 700 gramów różnych narkotyków, w tym amfetaminę. 25-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z oleskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop mężczyzny, który według ich informacji, mógł ukrywać narkotyki w mieszkaniu.

Policjanci po ustalili miejsce zamieszkania 25-latka, postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. Udali sie pod wytypowany adres, gdzie zastali zaskoczonego ich obecnością mężczyznę. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu znaleźli ukryte w słoikach i plastikowej butelce narkotyki. Wstępne badanie narkotestem potwierdziło, że były to substancje zabronione. Kryminalni zabezpieczyli blisko 200 gramów amfetaminy oraz prawie pół kilograma marihuany.

25-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania i handlu narkotykami, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

  • policjant prowadzi zatrzymanego mężczyznę
  • zabezpieczona amfetamina
  • zabezpieczona marihuana