Aktualności

Funkcjonariusze zatrzymali 25-latkę z dopalaczami

Data publikacji 06.09.2019

Policjanci z Brzegu zatrzymali 25-latkę, którą podejrzewali o przestępczość narkotykową. Kobieta w mieszkaniu ukrywała ponad 40 gramów dopalaczy. Substancje zostały zabezpieczone, a mieszkanka Brzegu zatrzymana. Usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznała. Grozi jej kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Brzegu wspólnie z funkcjonariuszami z opolskiej izby administracji skarbowej zatrzymali 25-letnią mieszkankę miasta. Wcześniej podejrzewali kobietę o przestępczość narkotykową. Kiedy kilka dni temu wspólnie z wyszkolonym do poszukiwania substancji psychotropowych  psem weszli do jej mieszkania, ich przypuszczenia szybko się potwierdziły.

Podczas przeszukania pokoju funkcjonariusze ujawnili trzy woreczki z krystaliczną substancją. Pakunki schowane były w komodzie. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancje i telefon komórkowy, a podejrzewaną zatrzymali. Test na urządzeniu do badania środków odurzających wskazał, że ujawnione środki to ponad 40 gramów dopalaczy o nazwie 4-MMC i 2C-B.

Zatrzymana usłyszała zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznała. Grozi jej teraz kara do 10 lat więzienia.

 

  • zabezpieczone dopalacze
  • zabezpieczone dopalacze
  • zabezpieczone dopalacze
Powrót na górę strony