Aktualności

Trzymał narkotyki w mieszkaniu

Data publikacji 22.08.2019

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych usłyszał 34-letni mieszkaniec Kluczborka. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się w trakcie przeszukania jego mieszkania. Funkcjonariusze znaleźli ponad 200 gramów narkotyków. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. Mężczyźnie grozi teraz do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Kluczborka podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać środki odurzające w swoim mieszkaniu. Ich przypuszczenia potwierdziły się, gdy pojechali pod wytypowany adres. Podczas przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 100 gramów suszu roślinnego oraz ponad 100 gramów białego proszku, który był tam ukryty. Badania narkotesterem potwierdziły, że jest to marihuana i amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 34-latkowi zarzutu posiadania narkotyków. Za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za takie przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci przeczuwali, że mężczyzna nie działał sam. Praca operacyjna doprowadziła do zatrzymania w tej sprawie trzech innych mężczyzn. 37-latek, 31-latek, i 28-latek posiadali przy sobie łącznie 20 gramów amfetaminy i tabletki ekstazy. Mężczyznom grozi kara do 3 lat więzienia.

 

  • Woreczki strunowe z białym proszkiem i zielonym suszem.
  • Woreczki strunowe z zielonym suszem.
  • Woreczki strunowe z białym proszkiem
  • Woreczki strunowe z zielonym suszem.
Powrót na górę strony