Aktualności

Wyróżnienia dla funkcjonariuszy pionu kryminalnego z Olesna

Data publikacji 22.08.2019

W ubiegły piątek 6 funkcjonariuszy służby kryminalnej z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie i podległych komisariatów Policji w Praszce i Dobrodzieniu, zostało wyróżnionych przez nadzorującego pion kryminalny - I Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adama Tychowicza, za osiągnięcie najwyższej wykrywalności w garnizonie opolskim.

To właśnie oni w ostatnim półroczu znacząco przyczynili się do osiągnięcia wysokich wyników w zakresie wykrywalności dla Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie. Profesjonalizm funkcjonariuszy, ich dociekliwość i rzetelność w ramach prowadzonych spraw kryminalnych miała przełożenie na ich efektywne zakończenie.

Dzięki ich zangażowaniu w codziennej służbie Komenda Powiatowa Policji w Oleśnie osiągnęła najwyższy w garnizonie opolskim wskaźnik wykrywalności przestępstw kryminalnych ( głównie w 7 kategoriach przestępstw najbardziej uciążliwych społecznie), na poziomie 96,58%.

Wyróżnienia i nagrody dla policjantów wręczył w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnie insp. Tomasza Kubickiego - I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Adam Tychowicz.

 • Dwaj policjanci i dwie policjantki stoją w szeregu pod ścianą, w pierwszym szeregu stoją komendanci : insp. Tomasz Kubicki i I Zastępca KWP insp. Adam Tychowicz. Wszyscy się uśmiechają.
 • Dwaj policjanci i dwie policjantki stoją w szeregu przed oznakowanym radiowozem. W tle drzewa i niebo.
 • Dwaj policjanci i dwie policjantki stoją w szeregu pod ścianą, po środku komendant 1 Zastępca KWP insp. Adam Tychowicz. Wszyscy się uśmiechają.
 • Dwaj policjanci i dwie policjantki stoją w szeregu pod ścianą. 1 Zastępca KWP insp. Adam Tychowicz podaje rękę i wręcza pisemną nagrodę funkcjonariuszce stojącej jako pierwsza od prawej strony. Wszyscy się uśmiechają.
 • Dwaj policjanci i dwie policjantki stoją w szeregu pod ścianą. 1 Zastępca KWP insp. Adam Tychowicz stoi przed pierwszym od lewej funkcjonariuszem, trzyma w ręku pisemne nagrody. Wszyscy się uśmiechają.
 • Dwaj policjanci i dwie policjantki stoją w szeregu pod ścianą, 1 Zastępca KWP insp. Adam Tychowicz ściska prawą dłoń funkcjonariuszki stojącej 2 od lewej, trzyma w lewej dłoni pisemne nagrody. Wszyscy się uśmiechają.
Powrót na górę strony