Aktualności

Szkoliliśmy pracowników prokuratury

Data publikacji 17.06.2019

Czy jesteśmy w stanie rozpoznać zagrożenie? Jak kontrolować nasze emocje w niebezpiecznych sytuacjach? To tylko niektóre z tematów, które poruszono na szkoleniu pracowników Prokuratury Okręgowej i Prokuratury Rejonowej w Opolu. Naszych gości przywitał Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta.

Szkolenie odbyło się w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, gdzie nadinsp. Jarosław Kaleta przywitał jej uczestników. Poruszono na nim tak ważne tematy jak: co zrobić w przypadku ataku na budynek czy też jak zachować się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia.

Podinsp. Liliana Golob – policyjny psycholog opowiadała m.in. o komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz o kontakcie z niebezpiecznym petentem. Nasz sztabowiec asp. Adam Macierzyński przedstawił algorytm postępowania w przypadku niezidentyfikowanej lub niebezpiecznej przesyłki. Natomiast podkom. Grzegorz Filipek z Wydziału d/w z Cyberprzestępczością przybliżył tematykę zagrożeń przesyłanych drogą elektroniczną.

A wszystko po to, abyśmy wiedzieli jak poradzić sobie w trudnych i niecodziennych sytuacjach.

  • Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta otwiera szkolenie dla prokuratorów
  • Policyjny psycholog podinsp. Liliana Golob oraz asp. Adam Macierzyński w trakcie szkolenie
  • Komendant wojewódzki rozpoczyna szkolenie
  • Naczelnik wydziału kadr mł. insp. Sylwia Majewska - Mazepa
  • Uczestnicy szkolenia
  • Komendant wojewódzki wraz z pracownikami komendy w trakcie szkolenia
Powrót na górę strony