Aktualności

Zatrzymani podczas transakcji narkotykowej

Data publikacji 07.03.2019

Kryminalni z Brzegu przyłapali 36-latka na "gorącym" uczynku transakcji narkotykowej. Proceder handlu nielegalnymi substancjami odbywał się w mieszkaniu mężczyzny. Tam też policjanci znaleźli blisko 170 gramów różnych narkotyków. Mieszkaniec Brzegu odpowie teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz za ich udzielanie. Grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Brzegu namierzyli w jednym z mieszkań miasta dziuplę narkotykową. Policjanci podejrzewali, że mieszkający tam 36-latek posiada i sprzedaje nielegalne substancje. Przygotowali więc akcję, której celem było zatrzymanie mężczyzny na "gorącym" uczynku.

Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się kilka dni temu. Okazało się, że w mieszkaniu podejrzanego byli jeszcze dwaj inni mężczyźni - 24 i 26-latek. Mieli oni przy sobie po porcji narkotyku, chwilę wcześniej kupionego od 36-latka. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli dodatkowo blisko 170 gramów nielegalnych substancji - w tym amfetaminę i marihuanę. Dodatkowo zabezpieczyli wagę elektroniczną, telefon i blisko 1 500 złotych.

24 i 26-latek odpowiedzą za posiadanie narkotyków. 36-latek z kolei usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia.

  • Waga, na której leżą woreczki strunowe z białym proszkiem.
  • Waga, na której leżą woreczki strunowe z zielonym suszem roślinnym.
  • Rozłożone na stole banknoty, waga elektroniczna, telefon komórkowy oraz woreczki strunowe z białym proszkiem i zielonym suszem.
Powrót na górę strony