Aktualności

Zniszczyli cudzą własność - zostali zatrzymani

Data publikacji 30.01.2019

Kryminalni z Gogolina ustalili i zatrzymali sprawców dwóch zniszczeń mienia. W pierwszym przypadku, właściciel jednego z hoteli swoje straty wycenił na ponad 3,5 tysiąca złotych. Natomiast w drugim, po awanturze domowej, nietrzeźwy mężczyzna podpalił drzwi do piwnicy. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

W grudniu 2018 roku, właściciel jednego z hoteli powiadomił policjantów z Gogolina o zniszczeniu dwóch pokoi hotelowych. Wynajmujący wraz ze znajomymi w trakcie noc, między innymi rozlewając napoje czy rozbijając szklanki i kieliszki, zniszczyli wykładziny w dwóch pokojach. Właściciel swoje straty wycenił na ponad 3500 złotych.

W styczniu pracownik urzędu gminy w Gogolinie powiadomił miejscowych policjantów o zniszczeniu drzwi o wartości około 900 złotych. Kryminalni ustalili, że jeden z mieszkańców bloku, po awanturze domowej postanowił podpalić drzwi w pomieszczeniach piwnicznych w budynku wielorodzinnym.

W ostatnich dniach kryminalni z Gogolina zatrzymali obu mężczyzn. 25-letni mieszkaniec gminy Biała odpowie za zniszczenie pokoi hotelowych, natomiast 25-letni mieszkaniec Gogolina za podpalone i zniszczone drzwi. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty do których się przyznali. Grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony