Aktualności

Zwabili go do mieszkania, a potem pobili

Data publikacji 26.11.2018

Niemodlińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie swojego kolegi. Mieszkańcy miasta mieli zwabić podstępem 65-latka, a potem dotkliwie go pobić. Napastnicy zostali natychmiast zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Teraz muszą się liczyć z karą do 3 lat więzienia.

Do pobicia miało dojść w miniony wtorek w jednej z kamienic w Niemodlinie. Poprzedniego dnia w tym samym mieszkaniu trzech mężczyzn w wieku od 35 do 46 lat wspólnie z 65-latkiem miało spożywać alkohol. W trakcie spotkania między mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań. Wówczas 65-latek opuścił mieszkanie. W tym czasie jego koledzy mieli wpaść na pomysł, aby następnego dnia wczesnym rankiem zwabić do siebie 65-latka i tam go pobić.

Pod pretekstem wspólnego spożycia alkoholu, napastnicy zaprosili do siebie mieszkańca Niemodlina. Kiedy gość przekroczył próg mieszkania, jego trzej koledzy mieli bić go po twarzy i kopać.. Mężczyźnie udało się uciec z tego miejsca. Wówczas to został zauważony przez świadka, który natychmiast zawiadomił Policję.

Na miejsce udali się policjanci z Komisariatu Policji w Niemodlinie. Mundurowi zatrzymali podejrzewanych o to pobicie mężczyzn. Śledczy natomiast zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Wszyscy trzej usłyszeli już zarzuty pobicia. Teraz muszą się liczyć z karą do 3 lat więzienia.


 

  • Zwabili go do mieszkania, a potem pobili
  • Zwabili go do mieszkania, a potem pobili
  • Zwabili go do mieszkania, a potem pobili

Nagranie audio Wypowiedź - st. sierż. Przemysław Kędzior, zespół prasowy KWP w Opolu - Zwabili go do mieszkania, a potem pobili

Pobierz plik Wypowiedź - st. sierż. Przemysław Kędzior, zespół prasowy KWP w Opolu - Zwabili go do mieszkania, a potem pobili (format mp3 - rozmiar 1.03 MB)

Powrót na górę strony