Aktualności

Policjanci wzięli udział w I Firmowej Sztafecie

Data publikacji 03.10.2018

8-osobowa policyjna drużyna starowała w I Firmowej Sztafecie zorganizowanej na miejskim stadionie w Brzegu. Nasi biegacze zdobyli srebro w klasyfikacji mieszanej, w ogólnej natomiast zapisali się na IV pozycji. Gratulujemy im i życzymy kolejnych pucharów w zmaganiach sportowych.

W sobotę (29 września) na miejskim stadionie odbyła się sportowa impreza pn. „Brzeg Biega od Małego do Dużego” pod honorowym patronatem burmistrza miasta Pana Jerzego Wrębiaka. Chętnych nie brakowało - tego dnia w sportowych zmaganiach wzięło udział blisko 500 osób. Impreza łączyła cztery różne biegi: VII Bieg Malucha, IV Mistrzostwa Orientuj się w Aglomeracji, VIII Brzeska Mila oraz I Sztafeta Firmowa. Uczestnicy mogli wybrać odpowiednią dla siebie konkurencję i spróbować swoich sił na bieżni. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pobiegli w sztafecie 8 x 100 m. Nasza drużyna rywalizowała z pozostałymi 7 zespołami, które zgłosiły się na wyścig.

Na czele policyjnej drużyny pobiegł Komendant Powiatowy Policji w Brzegu insp. Zbigniew Dychus. W klasyfikacji drużyn mieszanych  POLICE TEAM BRZEG uplasował się na II miejscu, a w klasyfikacji ogólnej zapisali się na 4 pozycji. Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów oraz wytrwałości w pokonywaniu kolejnych kilometrów.

Prócz rywalizacji sportowej odbyło się także mnóstwo atrakcji dodatkowych, w tym liczne licytacje m.in. albumu pamiątkowego z autografem brązowego medalisty Igrzysk Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów kat. 105 kg – Bartłomieja Bonka, który pamiątkę wręczył osobiście, a wszystko w ramach akcji charytatywnej „By Serce Olka Mogło Żyć”.

  • I Firmowa Sztafeta
  • I Firmowa Sztafeta
  • I Firmowa Sztafeta
  • I Firmowa Sztafeta
  • I Firmowa Sztafeta
  • I Firmowa Sztafeta
  • I Firmowa Sztafeta
Powrót na górę strony