Aktualności

Agresywny i z narkotykami - został zatrzymany

Data publikacji 29.08.2018

Zaatakował funkcjonariuszy, którzy chcieli go wylegitymować. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że w miejscu zamieszkania miał on ukryte ponad 150 gramów różnych narkotyków, w tym amfetaminę i marihuanę. 33-latek został tymczasowo aresztowany i teraz musi liczyć się z karą nawet 10 lat więzienia.

Pod koniec lipca funkcjonariusze z Głubczyc zostali wezwani do agresywnie zachowującego się mężczyzny w jednym z domów na terenie gminy Branice. Po przyjeździe zastali na miejscu mężczyznę, który od początku był agresywny wobec interweniujących policjantów. Chciał on przemocą doprowadzić mundurowych do odstąpienia od wylegitymowania.

Po obezwładnieniu agresywnego 33-latka, funkcjonariusze przeszukali jego miejsce zamieszkania. Okazało się, że w miał on ukryte narkotyki - ponad 120 gramów amfetaminy oraz blisko 35 gramów marihuany pochowane w rozmaitych schowkach w mieszkaniu. To jednak nie przeszkodziło policjantom w ich odnalezieniu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz zmuszania przemocą funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności służbowych. Został on już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

Powrót na górę strony