Aktualności

Serce dla Kluczborka

Data publikacji 17.08.2018

Kluczborscy policjanci wsparli organizację charytatywnej imprezy, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Patryka Syrowca. Stróże prawa podczas imprezy wystawili drużynę piłkarską, która wzięła udział w rozgrywkach sportowych. Obok atrakcji jakie przygotowali nie zabrakło pogadanki z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas wakacyjnego czasu.

Na terenie Stadionu MKS w Kluczborku odbył się charytatywny festyn, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Partyka Surowca. Do współpracy przy organizacji imprezy zaproszono m.in.: strażaków, urzędników miejskich i księży, którzy uświetnili festyn rozgrywkami piłki nożnej. W przygotowanie atrakcji, obok wielu innych partnerów, zaangażowali się również policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku .

Podczas rozgrywek piłki nożnej kluczborscy policjanci nie mieli sobie równych i na ręce Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji trafił puchar rozgrywek.

Na najmłodszych czekało wiele atrakcji. Mogli oni zasiąść za kierownicą radiowozu, motocykla, przymierzyć policyjną czapkę, czy przyjrzeć się z bliska służbowemu wyposażeniu stróżów prawa.

Patrykowi życzymy dużo zdrowia, a jego rodzicom i bliskim wytrwałości w tej ciężkiej walce i oczywiście spełnienia wszystkich marzeń!

 

Powrót na górę strony