Aktualności

Szukamy świadków pobicia

Data publikacji 30.07.2018

W nocy 28 lipca 2018 roku, policjanci patrolujący Opole zostali wezwani na Plac Wolności, gdzie grupa osób miała się awanturować. Na miejscu funkcjonariusze udzielili pomocy przedmedycznej leżącemu na chodniku mężczyźnie. Z obrażeniami mogącymi świadczyć o pobiciu, został on przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze z komendy miejskiej prowadzą teraz śledztwo w tej sprawie. Osoby, które widziały tą sytuację lub posiadają jej nagranie, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 774222546.

W sobotę (28 lipca br.) tuż po 2 w nocy policjanci patrolujący miasto zostali wezwani na Plac Wolności w Opolu. Tam grupa osób miała się awanturować. Na miejscu funkcjonariusze zauważyli leżącego na chodniku człowieka. Okazało się, że potrzebował on natychmiastowej pomocy. Poszkodowany 20-latek miał liczne obrażenia, które mogły świadczyć o pobiciu.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Opolu wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Prowadzone jest w tej sprawie śledztwo dotyczące pobicia. Policjanci przesłuchali już pierwszych świadków. Wiemy jednak, że całą sytuację mogło widzieć więcej osób. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie lub je zarejestrowali nagraniem, proszeni są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 774222546

Powrót na górę strony