Aktualności

Uroczyste przywitanie generała Jarosława Kalety

Data publikacji 23.07.2018

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji nadania stopnia nadinspektora Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Opolu – Jarosławowi Kalecie. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Wojewoda Opolski, a także przedstawiciele służb i instytucji.

Z okazji nadania stopnia nadinspektora - insp. Jarosławowi Kalecie, w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu odbyła się uroczysta zbiórka. Wśród zaproszonych gości byli między innymi Wojewoda Opolski Adrian Czubak, a także przedstawiciele służb i instytucji na co dzień współpracujących z Policją.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Adam Tychowicz przywitał Pana Generała oraz zaproszonych gości. W swoim przemówieniu, podkreślił jak ważnym wydarzeniem dla naszego garnizonu jest ta nominacja.

Pan Komendant zaznaczył, że mianowanie do korpusu generałów oprócz tego, że jest zwieńczeniem jego kariery, jest też wielkim wyzwaniem i wymaga jeszcze większej pracy i poświęcenia. Pan Generał podziękował policjantom i pracownikom opolskiego garnizonu Policji za rzetelną służbę i pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Opolszczyzny.

Na koniec wszyscy zebrani wręczyli kwiaty i złożyli życzenia Panu Generałowi. Podniosłości uroczystości dodawała Policyjna Orkiestra z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Powrót na górę strony