Aktualności

Zatrzymany za kradzież rozbójniczą

Data publikacji 20.07.2018

Podejrzany o kradzież rozbójniczą 32-latek w ręce śledczych wpadł już godzinę po zgłoszeniu. Miał on ukraść artykuły spożywcze i kiedy ekspedientki chciały go zatrzymać, ten siłą zatrzymał swój łup i wybiegł ze sklepu. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu teraz do 15 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu oficer dyżurny brzeskiej policji odebrał 17 lipca o godzinie 13:30. Z przekazanych informacji wynikało, że w jednym ze sklepów spożywczych w mieście miało dojść do kradzieży. Tam mężczyzna miał skraść artykuły spożywcze. Kiedy pracujące w sklepie kobiety próbowały zatrzymać podejrzewanego, ten siłą zatrzymam swój łup i wybiegł ze sklepu.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zabezpieczyli dowody w tej sprawie i rozpytali świadków. Ich ustalenia szybko pozwoliły na wytypowanie mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem. Śledczy ustalili gdzie podejrzany może przebywać i już godzinę po zgłoszeniu został on zatrzymany. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Brzegu, który w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, do którego się przyznał. Na wniosek prokuratury sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu teraz kara do15 lat więzienia

  • Zatrzymany za kradzież rozbójniczą
  • Zatrzymany za kradzież rozbójniczą
  • Zatrzymany za kradzież rozbójniczą
Powrót na górę strony