Aktualności

Kołdra-niewidka nie pomogła - 28-latek zatrzymany

Data publikacji 29.04.2024

28-latek był poszukiwany za liczne włamania, których dokonywał na terenie powiatu nyskiego. Kiedy do drzwi mieszkania, w którym miał przebywać, zapukali policjanci, mężczyzna ukrył się za tapczanem, okrywając kołdrą. Jego „zaskakująca” kryjówka nie przyniosła jednak efektu. 28-latek już po chwili trafił w ręce policjantów z Nysy. Najbliższy rok spędzi w więzieniu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Paczkowie prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który na swoim koncie miał liczne kradzieże z włamaniem. Mundurowi mieli przypuszczenie, że 28-latek może przebywać w jednym z mieszkań na terenie miasta. Po dotarciu na miejsce, drzwi od mieszkania otworzyła kobieta, która zapewniała policjantów, że poszukiwanego mężczyzny nie ma w środku.

Słowa kobiety nie przekonały policjantów. Nie dając się zmylić, mundurowi sprawdzili mieszkanie. Kiedy zerknęli za tapczan zauważyli zwiniętą w niecodzienny sposób kołdrę. Pod nią znajdował się skulony mężczyzna, poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

Ciepła kryjówka nie przyniosła 28-latkowi oczekiwanego efektu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił już do więzienia. Najbliższy rok spędzi na odbywaniu kary pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony