Aktualności

Odpowie za posiadanie i uprawę narkotyków

Data publikacji 06.07.2018

Kryminalni z brzeskiej komendy zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Grodków. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie amfetaminy i marihuany. Uprawiał on też konopie indyjskie. Zatrzymany przyznał się do przedstawionych zarzutów. Teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania 27-latka doszło 4 lipca popołudniu. To wtedy śledczy z brzeskiej komendy postanowili sprawdzić swoje operacyjne ustalenia. Z nich wynikało, że mieszkaniec gminy Grodków może posiadać narkotyki. Kiedy policjanci zapukali do jego mieszkania mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać, a kontrola potwierdziła przypuszczenia śledczych. Mężczyzna w kieszeniach miał kilka podejrzanych foliowych zawiniątek. W nich był biały proszek i zielony susz.

Późniejsze badanie potwierdziło, że znalezione substancje to amfetamina i marihuana. Łącznie kryminalni zabezpieczyli kilkanaście gramów amfetaminy i tyle samo marihuany. Szybko się też okazało, że 27-latek oprócz posiadania zakazanych substancji ma również na sumieniu uprawę konopi indyjskich. Za garażem śledczy ujawnili kilka krzewów tej rośliny. Wszystko zostało zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany.

Podejrzany usłyszał zarzuty posiadania i uprawy środków odurzających. Do obydwóch zarzutów się przyznał. Grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

  • Odpowie za posiadanie i uprawę narkotyków
  • Odpowie za posiadanie i uprawę narkotyków
  • Odpowie za posiadanie i uprawę narkotyków
Powrót na górę strony