Aktualności

Narkotyki ukrywał w saszetce

Data publikacji 28.06.2018

Policjanci z Otmuchowa zatrzymali 22-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów podczas legitymowania. Łącznie do sprawy mundurowi zabezpieczyli blisko 40 gramów marihuany i amfetaminę. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

Otmuchowscy dzielnicowi podczas patrolowania miasta, zauważyli grupę osób, a wśród nich mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Kiedy policjanci podeszli do nich, mężczyzna ten zachowywał się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze wylegitymowali osoby oraz poprosili o wydanie rzeczy, których posiadanie jest prawnie zabronione.

Podejrzenia dzielnicowych szybko się potwierdziły. 22-letni mieszkaniec powiatu nyskiego, w saszetce ukrywał woreczki z suszem roślinnym oraz białym proszkiem. Badanie narkotesterem pokazało, iż jest to marihuana i amfetamina. Łącznie do sprawy mundurowi zabezpieczyli ponad 40 gramów substancji zabronionych.

22- latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Narkotyki ukrywał w saszetce
  • Narkotyki ukrywał w saszetce
Powrót na górę strony