Aktualności

Policyjni sportowcy z kolejnymi sukcesami

Data publikacji 08.04.2024

Służba w Policji sprzyja rozwijaniu swoich pasji. Tym bardziej, gdy ma się wśród koleżanek i kolegów w mundurze takich samych zapaleńców. Policjanci z Krapkowic są tego najlepszym przykładem. Sierżant Sonia Szołtysik i młodszy aspirant Krzysztof Rejman zajęli 2 miejsce w kategorii open w zawodach przełajowych „Bieg Daniela”. Sonia jest kadrową krapkowickiej jednostki, Krzysztof na co dzień służy w ruchu drogowym. To nie ich pierwsze sportowe sukcesy. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa.

Już po raz 3. w Smolarni, 6 kwietnia br. odbył się bieg pod nazwą ”Bieg Daniela”. Z wielu zakątków naszego województwa zjechali się uczestnicy, by wziąć w nim udział. Zawodnicy startowali na dystansie 500 metrów (dzieci), 5 km oraz 10 km.

Podczas „Biegu Daniela” nie zabrakło również funkcjonariuszy naszej jednostki. Sierż. Sonia Szołtysik oraz mł. asp. Krzysztof Rejman ukończyli ten bieg na drugim miejscu w kategorii open. To kolejne sukcesy naszych dzielnych biegaczy. Wcześniej podobne tytuły zdobywali na innych tego typu imprezach.

Serdecznie gratulujemy i trzymany kciuki za naszych kolegów podczas kolejnych sportowych wyzwań!

  • sierż. Sonia Szołtysik
  • Funkcjonariusze KPP w Krapkowicach
  • Funkcjonariusze KPP w Krapkowicach
Powrót na górę strony