Aktualności

Służba w Policji to dobry wybór

Data publikacji 05.04.2024

Służba w Policji może być dobrym wyborem. O tym przekonywaliśmy podczas Wojewódzkiego Święta Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego. Do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu przyszło ponad 1000 osób, które są u progu swojej zawodowej drogi. Stoisko przygotowane przez opolską Policję może więc stać się dla niektórych początkiem mundurowej drogi.

Współczesny świat stawia nowe wyzwania. Każda firma czy też instytucja musi wychodzić do potencjalnych kandydatów z informacjami o swojej ofercie. Nie inaczej jest z Policją. Dlatego tak cenne są okazje do bezpośrednich spotkań.

W imprezie zorganizowanej w CWK Opole nie mogło zabraknąć policyjnego akcentu. Trzeba przyznać, że nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Były policyjne motocykle, sprzęt używany w codziennej służbie patrolowej oraz podczas zabezpieczenia imprez. Odwiedzający mogli usłyszeć wiele fascynujących opowieści prosto z laboratorium kryminalistycznego. O zagrożenia związanych z wirtualnym światem opowiadał natomiast policjant z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości. Nie zabrakło również pytań o to jak zostać Policjantem.

Służba w Policji wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Daje jednocześnie możliwość rozwoju i realizacji własnych pasji. Ważne jest docieranie z naszą ofertą do jak najszerszego grona osób. Dzięki temu będziemy mieli gwarancję, iż do naszych szeregów trafią najlepsi.

  • uczniowie oglądają policyjne stanowisko
  • policjant z naszywką CBZC
  • 2 policyjne motocykle
  • rozmowy z policjantami
  • młodzież ogląda broń
  • widok na całą halę. dużo ludzi
Powrót na górę strony