Aktualności

Zatrzymani za zniszczenia i włamanie

Data publikacji 16.03.2018

Do 10 lat więzienia grozi dwóm 19-latkom podejrzanym o zniszczenia samochodów, szlabanu i kradzież z włamaniem. Swoim działaniem spowodowali straty blisko 8 000 złotych. Dodatkowo jeden z mężczyzn posiadał kilka porcji amfetaminy i marihuany.

Informację o tych zdarzeniach do dyżurnego brzeskiej komendy spłynęły 9 marca. Zgłoszenia dotyczyły zniszczeń samochodów, szlabanu i włamania. Kryminalni zajęli się ta sprawą, przesłuchali świadków, zebrali materiały i zabezpieczyli monitoring. Ustalili rysopis podejrzewanych i wytypowali mężczyzn mogących mieć związek z tymi zdarzeniami.

Już kilka dni po zdarzeniach śledczy zatrzymali podejrzewanych. To 19-letni mieszkańcy Brzegu. Oboje odpowiedzą za wybite w 6 samochodach szyby i porysowaną karoserię. Na swoim koncie mają również włamanie do audi i kradzież CB radia, a także zniszczenie szlabanu na jednym z osiedli w mieście. Straty jakie wyrządzili swoim działaniem to blisko 8 000 złotych. Policjanci odzyskali skradzione radio i zwrócili właścicielowi.

Podejrzani usłyszeli 8 zarzutów związanych ze zniszczeniem mienia i kradzieżą z włamaniem. Dodatkowo jeden z mężczyzn posiadał narkotyki. Śledczy zabezpieczyli po kilka porcji marihuany i amfetaminy. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  • zatrzymani
  • zatrzymani
  • zatrzymani

Film Zatrzymani za zniszczenia i włamanie

Powrót na górę strony