Aktualności

Wahasz się? Bez obaw - przygotujemy Cię do służby w Policji

Data publikacji 02.01.2024

Chcesz złożyć dokumenty do służby w Policji ale nie wiesz jak? Obawiasz się, że nie zaliczysz testu sprawności fizycznej? Myślisz, że nie poradzisz sobie z tym etapem? Masz pytania na temat rekrutacji do służby w Policji? Wychodzimy naprzeciw Twoim wątpliwościom. Zorganizowaliśmy otwarte dla każdego próbne testy sprawności do Policji. Możemy spotkać się na sali Politechniki Opolskiej na ul. Prószkowskiej 76 lub na Sali Gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 na ul. Majora Hubala 2 w Opolu. Do Twojej dyspozycji będą policyjni instruktorzy oraz specjaliści zajmujący się procedurą doboru. W ramach "Dnia Kandydata" można również porozmawiać z policyjnym psychologiem.

"Dzień Kandydata" zorganizowany jest na Sali Gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 na ul. Majora Hubala 2 w Opolu. Kolejne terminy spotkań to: 11 stycznia godz. 18:15 oraz 25 stycznia godz. 18:15. Na sali gimnastycznej rozstawiamy pełnowymiarowy tor sprawności fizycznej, który w pełni odpowiada temu z procedury doboru. Pod czujnym okiem naszych instruktorów, można przygotować się do tego etapu kwalifikacji do służby. Dodatkowo specjaliści z wydziału kadr oraz policyjny psycholog odpowiadzą na pytania dotyczące kolejnych etapów rekrutacji do służby w Policji.

Z kolei 13 i 27 stycznia o godz. 10:00, na sali  Politechniki Opolskiej na ul. Prószkowskiej 76, organizujemy próbne testy sprawności fizycznej do Policji. Tam również policyjni instruktorzy podpowiedzą, jak pokonać ten tor.

Co ważne, zarówno z próby w ramach "Dnia Kandydata" na ul. Hubala, jak i z testu na Politechnice Opolskiej można korzystać wielokrotnie. Zależy nam, na Waszym dobrym przygotowaniu. Zapiszcie się wcześniej dzwoniąc pod nr tel: 47 864 21 50/51 lub 695 872 410, 695 872 372.

Powrót na górę strony