Aktualności

Zatrzymany z marihuaną, amfetaminą i tabletkami ekstazy

Data publikacji 09.03.2018

Do 10 lat więzienia grozi 37-letniemu mieszkańcowi miasta. Mężczyzna ukrywał blisko 50 gramów marihuany i amfetaminy. Miał też ponad 20 tabletek ekstazy. Twierdził, że wszystko znalazł podczas spaceru. Policjanci przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał.

Śledczy z Brzegu podejrzewali 37-letniego mieszkańca miasta o związek z przestępczością narkotykową. Kiedy kilka dni temu zauważyli go na jednej z ulic w mieście, postanowili swoje przypuszczenia sprawdzić.

Podczas legitymowania mężczyzna wydał funkcjonariuszom opakowanie po gumach do żucia, pudełko po kremie i woreczek. W nich miały się znajdować zakazane substancje. Kryminalni zabezpieczyli je, a podejrzewanego zatrzymali i przewieźli do brzeskiej komendy.

Dalsze czynności pokazały, że zabezpieczone substancje to blisko 50 gramów marihuany i amfetaminy, a także ponad 20 tabletek ekstazy. Mężczyzna twierdził, że narkotyki znalazł podczas spaceru. Miały leżeć na jego ścieżce zawinięte w reklamówkę.

Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki

Film Zatrzymany z marihuaną, amfetaminą i tabletkami ekstazy

Powrót na górę strony