Aktualności

Odnaleziona 22-latka

Data publikacji 27.02.2018

22-latka po kłótni, nie powróciła na noc do domu. Zaniepokojona rodzina telefonicznie zgłosiła zaginięcie. Z zaginioną nie było żadnego kontaktu, a na dworze panował siarczysty mróz. Funkcjonariusze już po kilkudziesięciu minutach znaleźli kobietę w pobliskiej miejscowości. Była przemarznięta i zmęczona, ale cała i zdrowa.

W niedzielny poranek, 25 lutego, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie swojej córki. 22-latka z powiatu opolskiego nie wróciła na noc do domu. Nie było z nią też żadnego kontaktu. Dodatkowo dziewczyna miała wybiec z domu po rodzinnej kłótni.

Na dworze panował siarczysty mróz, więc policjanci od razu zaczęli poszukiwnia. Już po kilkudziesięciu minutach zauważyli 22-latkę w pobliskiej miejscowości. Była przemarznięta i zmęczona, ale cała i zdrowa. Funkcjonariusze udzielili jej niezbędnej pomocy i do czasu przyjazdu zespołu pogotowia ratunkowego monitorowali jej stan.

Prawdopodobnie dzięki sprawnemu działaniu policjantów, 22-latce nic poważnego się nie stało.

Przypominamy, w okresie silnych mrozów nawet kilkugodzinne przebywanie na świeżym powietrzu może być groźnie dla naszego zdrowia i życia.

Powrót na górę strony