Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie kobiety zatrzymane za włamania

Data publikacji 27.06.2016

Policjanci z Opola zatrzymali dwie kobiety. 27 i 36-latka podejrzane są o włamanie do sklepu odzieżowego oraz baru. Ich łupem padła między innymi kasetka z utargiem. Mundurowi odzyskali całość skradzionego mienia. Mieszkankom Opola za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

22 czerwca w nocy, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z barów w centrum miasta. 
Pracujący na miejscu mundurowi zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków i ustalili rysopisy podejrzanych. W tym samym czasie inni policjanci już szukali sprawców przestępstwa.  Po kilkunastu minutach od zgłoszenia, policjanci ruchu drogowego zauważyli dwie kobiety odpowiadające rysopisowi sprawców. Po zatrzymaniu okazało się, że są to mieszkanki Opola. 
Zajmujący się sprawą śledczy ustalili, że 27 i 36-latka włamały się do sklepu odzieżowego skąd skradły torebkę. Chwilę później włamały się do baru. Tam ich łupem padła kasetka z całodziennym utargiem. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia. 
Obie kobiety usłyszały zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz muszą się liczyć z karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  • policjanci doprowadzają zatrzymaną kobietę
  • policjanci doprowadzają zatrzymaną kobietę 2
Powrót na górę strony