Aktualności

Podróż poszukiwanego zakończyła się tuż pod komendą

Data publikacji 26.06.2020

Zastępca komendanta policji w Kędzierzynie-Koźlu był już po służbie. W autobusie, którym jechał, zauważył poszukiwanego 24-latka. Podkomisarz Przemysław Gołkowski natychmiast podjął interwencję i zatrzymał mężczyznę. Wysiadł z nim na najbliższym przystanku - tuż przy kędzierzyńskiej komendzie. Tam poszukiwany zakończył swoją podróż. Ciążą na nim zarzuty za kradzieże, włamania i posiadanie narkotyków.

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu był już po służbie. Wracając do domu zauważył w autobusie poszukiwanego mężczyznę. Podkomisarz Przemysław Gołkowski natychmiast podjął interwencję i zatrzymał 24-latka. Jego podróż zakończyła się pod komendą. Zaskoczony całą sytuacją mężczyzna został doprowadzony do jednostki. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli jeszcze przy nim kilka gramów amfetaminy.

To nie jedyny czyn, za który będzie odpowiadał mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna jest także podejrzany o dokonanie kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili, że 24-latek na początku roku miał włamać się do czterech maszyn budowlanych i skraść z nich łącznie 320 litrów oleju napędowego.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony