Aktualności

Poszukiwany w rękach Policji

Data publikacji 22.05.2020

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od kilku lat listem gończym. 30-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Gdy wrócił do kraju został szybko namierzony. Policjanci zatrzymali go, gdy nietrzeźwy jechał motorowerem.

Poszukiwany w rękach Policji

 

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od kilku lat listem gończym. 30-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Gdy wrócił do kraju został szybko namierzony. Policjanci zatrzymali go, gdy nietrzeźwy prowadził motorower.

Głubczyccy policjanci zatrzymali 30-latka, za którym został wydany list gończy. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe oraz oszustwa, a ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku lat za granicą.

O powrocie poszukiwanego do kraju dowiedział się dzielnicowy, który przekazał informację policjantom wydziału kryminalnego. Już kilka dni później przypuszczenia dzielnicowego potwierdziły się. Kiedy kryminalni pojechali do jednej z miejscowości w gminie Głubczyce zauważyli 30-latka, gdy jechał motorowerem.

Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Dodatkowo okazało się, że prowadził jednoślad będąc nietrzeźwym.

Teraz oprócz wcześniej zasądzonej kary roku więzienia odpowie również za kierowanie pod wpływem alkoholu.

Powrót na górę strony