Aktualności

Podziękowania za służbę

Data publikacji 20.04.2020

Po zakończonej interwencji domowej, na policjantów czekała miła niespodzianka. Za wycieraczką ich samochodu pozostawiona była kartka z podziękowaniami oraz dołączonym kwiatkiem. Taki drobny gest wdzięczności za służbę zawsze cieszy i daje dużo satysfakcji. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę obecną, trudną sytuację.

Pomimo trudnej sytuacji, związanej z epidemią koronawirusa, wzajemna empatia i życzliwość wciąż jest obecna w naszym codziennym życiu. Pokazuje to sytuacja z 18 kwietnia, gdzie na jednym z opolskich osiedli, policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Opolu przeprowadzali interwencję domową. Gdy wrócili do swojego radiowozu, czekała na nich miła niespodzianka.

Za wycieraczką ich samochodu pozostawiona była kartka z podziękowaniami za ich służbę. Do kartki dołączony był kwiatek. Taki drobny gest wsparcia w trudnej i wymagającej służbie ucieszył policjantów.

Warto podkreślić fakt, że wiele osób stosuje się do obostrzeń i przestrzega zakazów związanych ze zwalczaniem epidemii. Przypominany i apelujemy o stosowanie się do obowiązku zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej czy też zachowania należytej odległości od drugiej osoby.

To wszystko dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

  • podziękowania dla policjantów za ich pracę
  • podziękowania dla policjantów za ich pracę
Powrót na górę strony