Poszukiwany listami gończymi w rękach policji - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Poszukiwany listami gończymi w rękach policji

Data publikacji 03.12.2019

Przed zasądzoną karą uciekał od kilku miesięcy. Policjanci rozesłali za 24-latkiem 5 listów gończych. Gdy ten na chwilę wrócił do kraju z Holandii, natychmiast go namierzyli i zatrzymali. Mężczyzna widokiem krymianlnych z Kietrza był zupełnie zaskoczony. Za liczne oszustwa trafił już na 3 lata do więzienia.

Policjanci z Kietrza, wspólnie z policjantami z Opola, od kilku miesięcy prowadzili działania operacyjne w związku z poszukiwanym 5 listami gończymi mężczyzną. Zebrane materiały pozwoliły im ustalić, że 24-letni mężczyzna będzie przebywał na terenie gminy Branice.

Kryminalni pod koniec listopada, w godzinach porannych pojechali w miejsce, gdzie miał znajdować się 24-latek. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Mężczyzna chwilę wcześniej przyjechał z Holandii, gdzie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był bardzo zaskoczony widokiem policjantów.

Poszukiwany ukrywał się przed odbyciem kary ponad 3 lat więzienia. Miał na swoim koncie liczne oszustwa. Trafił już do aresztu, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.