Aktualności

Dzielnicowa czytała przedszkolakom bajki

Data publikacji 08.04.2019

Dzielnicowa odwiedziła przedszkolaków z Poborszowa. W czasie spotkania, policjantka czytała dzieciom bajkę w ramach projektu: "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Funkcjonariuszka rozmawiała także z maluchami na temat bezpieczeństwa w różnych codziennych sytuacjach.

Sierżant Natalia Fesser spotkała się z przedszkolakami z Poborszowa. Na zaproszenie wychowawczyni w ramach prowadzonego projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" funkcjonariuszka czytała dzieciom bajkę.

Dzieci słuchały opowiadania z dużym zainteresowaniem, a potem bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania. Na koniec spotkania dzielnicowa przypomniała wszystkim dzieciom, że nie każda zabawa jest bezpieczna, na co uważać w mieszkaniu czy na podwórku, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz jak wezwać pomoc, gdy ktoś jej potrzebuje.

Rejon służbowy dzielnicowej sierżant Natalii Fesser obejmuje Pokrzywnicę, Komorno, Kamionkę, Poborszów oraz Mechnicę.

Przypominamy, że dane kontaktowe wszystkich dzielnicowych są umieszczone na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu w zakładce kontakt.

Dodatkowo swojego dzielnicowego można także ustalić poprzez aplikację „Moja Komenda”. Jest to aplikacja bezpłatna opracowana na urządzenia mobilne bazujące na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania. Pokaże również w jaki sposób można się z nim skontaktować.

 

  • Dzielnicowa czytała przedszkolakom bajki
  • Dzielnicowa czytała przedszkolakom bajki
  • Dzielnicowa czytała przedszkolakom bajki
Powrót na górę strony