Aktualności

Wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież

Data publikacji 28.12.2018

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło na jednej ze stacji paliw. Poniżej publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie tego czynu. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 77 472 46 03.

Do zdarzenia doszło 22 grudnia 2018 r. Około godziny 2:30 na jedną ze stacji paliw w Kędzierzynie-Koźlu wtargnął zamaskowany mężczyzna, który ukradł z kasy pieniądze po czym uciekł.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o kradzieży od razu podjęli działania. Zabezpieczyli na miejscu ślady, a także prowadzą w tej sprawie postępowanie.

Niezależnie od prowadzonych przez Policję działań, funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób mogących mieć jakąkolwiek wiedzę na temat kradzieży o kontakt z najbliższą jednostką Policji tel. 112 lub policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03.

  • Wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież
  • Wizerunek osoby podejrzewanej o kradzież

Film Nagranie z monitoringu

Pobierz plik Nagranie z monitoringu (format mp4 - rozmiar 809.83 KB)

Powrót na górę strony