Aktualności

27-latek zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków

Data publikacji 19.07.2018

Prawie 160 gramów marihuany znaleźli prudniccy kryminalni w mieszkaniu 27-latka. Dodatkowo na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli mienie o wartości ponad 4 000 złotych. Mieszkaniec Prudnika usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Prudniccy kryminalni podejrzewali 27–latka o posiadanie środków odurzających. Aby potwierdzić przypuszczenia, w ubiegłym tygodniu przeszukali zajmowane przez mężczyznę pomieszczenia.

Podejrzenia śledczych potwierdziły się. Tam kryminalni znaleźli prawie 160 gramów suszu roślinnego. Po wstępnych badaniach zabezpieczonych środków okazało się, że jest to marihuana. Dodatkowo na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli mienie o wartości ponad 4 000 złotych.

27-letni mieszkaniec Prudnika usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

  • 27-latek zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków
  • 27-latek zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków
  • 27-latek zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków
Powrót na górę strony