Aktualności

Sędziowali konkurs ruchu drogowego

Data publikacji 23.04.2018

Podczas ostatniego weekendu w Baborowie, odbyły się powiatowe zawody ruchu drogowego uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Uczestnicy konkursu rywalizowali między sobą w dwóch konkurencjach. Pierwszy etap, to sprawdzenie wiedzy teoretycznej, a drugi to już tor przeszkód pokonywany na rowerach.

W sobotę 21 kwietnia, w Baborowie na terenie zespołu szkół odbył się powiatowy konkurs bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas zawodów uczniowie ze szkół podstawowych jak i gimnazjalnych z powiatu głubczyckiego rywalizowali w dwóch konkurencjach.

Pierwszy etap, to sprawdzian wiedzy teoretycznej. Uczniowie po napisaniu testu, przenieśli się na tor przeszkód gdzie na rowerach rywalizowali o jak najlepsze miejsca. Policjanci z głubczyckiej komendy mieli zaszczyt uczestniczyć w turnieju jako sędziowie.

Rywalizacja była zacięta, a zwycięzcy turnieju już za parę tygodni pojadą na turniej, który odbędzie się na szczeblu wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a tym najlepszym życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich, a potem może nawet na mistrzostwach Polski.

  • Sędziowali konkurs ruchu drogowego
  • Sędziowali konkurs ruchu drogowego
  • Sędziowali konkurs ruchu drogowego
Powrót na górę strony