Aktualności

Odurzył i okradł kobietę podszywając się pod sprzedawcę perfum

Data publikacji 20.04.2018

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla ostrzegają przed oszustem podającym się za sprzedawcę kosmetyków. Jedna z kobiet po powąchaniu rzekomej perfumy straciła przytomność i straciła ponad 2 500 złotych. Bądźmy ostrożni w kontakcie z obcymi!

18 kwietnia, na terenie powiatu kędzierzyńsko–kozielskiego mężczyzna podający się za sprzedawcę perfum zapukał do mieszkania 33-latki i zaoferował jej do sprzedaży kosmetyki. Kiedy kobieta powąchała perfumy straciła przytomność - wtedy złodziej okradł jej mieszkanie. 33-latka straciła ponad 2 500 złotych. Na miejscu przestępstwa policjanci zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Kryminalni pracują nad zatrzymaniem sprawcy tego zdarzenia.

Dlatego przypominamy!

Miejmy się na baczności, kiedy do naszych drzwi puka obca osoba. Nie ważne, czy chce nam sprzedać perfumy, dywan, czy cokolwiek innego. Pamiętajmy o tym, że oszuści cały czas zmieniają metody swojego działania i dlatego zawsze należy być czujnym i ostrożnym. Zachowajmy uwagę i zdrowy rozsądek. Pamiętajmy, aby każdy przypadek, kiedy jesteśmy świadkami lub ofiarami oszustów zgłosić policjantom.

Powrót na górę strony