aktualności

Wojewódzkie działania „Prędkość” na terenie powiatu namysłowskiego

Data publikacji 13.04.2018

Namysłowscy policjanci przy wsparciu mundurowych z Opola przeprowadzili na terenie powiatu namysłowskiego wojewódzką akcję „Prędkość”. Głównym celem działań była poprawa bezpieczeństwa na naszych drogach. W ciągu zaledwie kilku godzin funkcjonariusze przeprowadzili blisko 100 kontroli drogowych, z pośród tej liczby ponad 50 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość a jeden z nich stracił prawo jazdy.

Wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych jest nadmierna prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Dlatego w czwartek (12 maja), na drogach naszego powiatu została przeprowadzona wojewódzka akcja „prędkość”. W działaniach oprócz policjantów z Namysłowa brali również udział funkcjonariusze z Opola.

W ciągu kilku godzin funkcjonariusze przeprowadzili blisko 100 kontroli drogowych. Spośród tej liczby 50 kierowców przekroczyło dopuszczalną prędkość. Kierowca, który na „pięćdziesiątce” pędził ponad 100 km/h stracił prawo jazdy. Działania miały na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość i ukierunkowane były na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
Praca w Policji