Narkotyki w zamrażarce - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Narkotyki w zamrażarce

Data publikacji 04.12.2017

Zatrzymany 19-latek ukrył w zamrażarce blisko pół kilograma amfetaminy oraz extasy i marihuanę. W odnalezieniu narkotyków pomógł policyjny pies służbowy. Mieszkaniec powiatu głubczyckiego usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Został on tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Teraz musi się liczyć z karą nawet do 10 lat więzienia.

Głubczyccy kryminalni podejrzewali jednego z mieszkańców powiatu o związek z przestępczością narkotykową. Policjanci przypuszczali, że jest to młody mężczyzna, który może posiadać znaczne ilości różnych środków odurzających. Funkcjonariusze ustalili również miejsce, gdzie mogły być ukryte te narkotyki.

Kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę w jednym z mieszkań w powiecie głubczyckim. Był to 19-letni mieszkaniec gminy Baborów. W przeszukaniu pomieszczeń pomógł policyjny pies służbowy. Okazało się, że zatrzymany nastolatek narkotyki ukrył w zamrażarce. Badanie narkotesterem pokazało, że jest to blisko pół kilograma amfetaminy oraz extasy i marihuana.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz przedmiotów służących do ich przetwarzania. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

  • Narkotyki w zamrażalce
  • Narkotyki w zamrażalce
  • Narkotyki w zamrażalce
  • zdjęcie 1
Praca w Policji