Apel o pilną pomoc - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Apel o pilną pomoc

Data publikacji 11.09.2017

Naszą koleżankę czeka bardzo poważna operacja. W związku z tym potrzebna jest krew. Nieważna jest jej grupa, czy ,,Rh" - ważna jest nasza chęć pomocy. Krew dla Beaty można oddać tylko w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Banku Krwi Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, ul. Wołoska 137, w dniach 11 - 15 września br.

Zwracamy się z gorącą  prośbą do  wszystkich osób, w tym funkcjonariuszy i pracowników Policji o udział w zbiórce krwi  potrzebnej dla naszej ciężko chorej  koleżanki Beaty Kawalec, która pracuje w Wydziale Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. W pierwszej połowie września  2017 roku odbędzie się bardzo poważna operacja mająca na celu ratowanie jej życia.

Krew można oddać tylko i wyłącznie w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Banku Krwi Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, ul. Wołoska 137, w dniach 11 - 15 września br.

z dopiskiem na zaświadczeniu
"dla  Beaty Kawalec – Klinika Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie".

Beata czeka na Waszą pomoc!!!
Pamiętajmy, że ofiarowując cząstkę siebie, możemy dać innym to, co najważniejsze i najcenniejsze – życie.
    
Za okazaną pomoc z góry dziękujemy!

Praca w Policji