Podejrzana o liczne włamania aresztowana - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzana o liczne włamania aresztowana

Data publikacji 19.05.2017

Policjanci zatrzymali 27-letnią mieszkankę Opola. Kobieta podejrzewana jest między innymi o liczne włamania do piwnic, włamanie do mieszkania i posiadanie narkotyków. Opolscy kryminalni odzyskali część skradzionego mienia – w tym laptopa i rower górski. 27-latka została już tymczasowo aresztowana.

W maju opolscy policjanci otrzymywali informacje o włamaniach do piwnic, z których skradziono elektronarzędzia. Kryminalni powiązali ze sobą między innymi te włamania, oraz włamanie do mieszkania w Opolu i kradzież roweru górskiego. Typowaną do tych spraw kobietę, mundurowi podejrzewali także o posiadanie narkotyków.  

Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 27-latki. W zajmowanym przez nią pokoju znaleźli biały proszek. Badanie narkotesterem pokazało, że jest to ponad 50 gramów amfetaminy. Kryminalni zabezpieczyli również elektronarzędzia pochodzące z włamań do piwnic. Odzyskali także laptopa, rower górski oraz torebkę z dokumentami skradzioną podczas włamania do mieszkania.

Zatrzymana kobieta usłyszała łącznie 14 zarzutów. Decyzją sądu 27-latka została tymczasowo aresztowana na miesiąc. Z uwagi na fakt, że przestępstwa popełniała w warunkach recydywy, musi liczyć się z karą nawet do 15 lat więzienia. 
 

 

  • zatrzmana
  • zatrzmana
  • zatrzymana
Praca w Policji