Posiadał narkotyki – usłyszał zarzuty - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał narkotyki – usłyszał zarzuty

Data publikacji 18.05.2017

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł na jednym z osiedli. Funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę, a w jego mieszkaniu metaamfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania blisko 70 gramów narkotyków. Za takie przestępstwo grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 38–letni  mieszkaniec miasta może posiadać środki odurzające.

Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, kiedy zatrzymali mężczyznę na jednym z opolskich osiedli. Mężczyzna w kieszeni spodni posiadał amfetaminę. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli   przeszukując jego mieszkanie. W szafkach  kuchennych mężczyzna ukrył woreczek i słoik z białym proszkiem. Wykonane badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że jest to metaamfetamina.  Łącznie kryminalni zabezpieczyli blisko 70 gramów narkotyków.  38-latek został zatrzymany.

Na podstawie zgromadzonych dowodów śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Za taki czyn grozi kara do 3lat więzienia.

Praca w Policji