U dwóch mieszkańców Opola policjanci zabezpieczyli szereg narkotyków - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

U dwóch mieszkańców Opola policjanci zabezpieczyli szereg narkotyków

Data publikacji 08.02.2017

Blisko 350 gramów marihuany i amfetaminy, tabletki ekstazy oraz grzybki halucynogenne zabezpieczyli kryminalni z Opola. Narkotyki znaleźli w mieszkaniu zajmowanym przez 33-letniego mieszkańca miasta. Do tej sprawy został zatrzymany także 54-latek, u którego policjanci również znaleźli środki odurzające. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 33-letni mieszkaniec miasta może posiadać znaczne ilości narkotyków. Na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału, weszli do jego mieszkania. Tam znaleźli 300 gramów marihuany, blisko 40 gramów amfetaminy, ponad 30 tabletek ekstazy oraz grzyby halucynogenne. Policjanci na miejscu zatrzymali 33-latka, który usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania

Do tej samej sprawy funkcjonariusze zatrzymali także 54-latka. W jego mieszkaniu kryminalni również znaleźli narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut ich posiadania.

Prokurator Rejonowy w Opolu objął mężczyzn policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Prowadzący sprawę policjanci przewidują dalszy jej rozwój.

  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczone narkotyki
  • policjanci doprowadzają zatrzymanego
  • policjanci doprowadzają zatrzymanego
Praca w Policji