Zaginął Czesław Jasionkowski - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Zaginął Czesław Jasionkowski

Data publikacji 02.11.2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach poszukują zaginionego 47-letniego Czesława Jasionkowskiego. Mężczyzna, ostatni raz widziany był w miejscu zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach, bądź Posterunkiem Policji w Gogolinie.

Czesław Jasionkowski  lat 47 zam. Gogolin, ul. Strzelecka

Rysopis: ok. 180 cm wzrostu, średnia budowa ciała, waga ok. 90 kg, włosy siwe, krótkie proste, widoczne braki w uzębieniu. Ubrany był w jeansowe spodnie koloru ciemnoniebieskiego, półbuty koloru granatowego, kurtkę skórzana ciemnoszara z brązowymi pasami na ramionach.  

Zaginiony w dniu 29.10.2016 roku wyszedł z domu w Gogolinie i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Osoby, które widziały Czesława Jasionkowskiego lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach (tel. 77/4079723), Posterunkiem Policji w Gogolinie (tel. 77/4666207) lub z najbliższą jednostką policji (112 lub 997).

Praca w Policji