Wakacje na sportowo! - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wakacje na sportowo!

Data publikacji 01.07.2016

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu promowali aktywne i bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Wszystko to podczas odbywających się dla dzieci rozgrywek sportowych. Podczas spotkania mundurowi omówili zasady bezpieczeństwa, jakie należy zachować podczas wakacji.

W Centrum Rozrywki Kubatura w Opolu odbyły się rozgrywki sportowe dla dzieci w wieku 8-11 lat. Na to sportowe wydarzenie przyjechały reprezentacje z 24 opolskich miejscowości.
W ramach promowania aktywnego i bezpiecznego sposobu spędzania wolnego czasu, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu przeprowadzili z zawodnikami i ich opiekunami spotkanie. Funkcjonariusze  podczas rozmowy między innymi, ostrzegali przed zagrożeniami, na które szczególnie w okresie wakacji mogą być narażone dzieci. Policjanci przypomnieli także jak bezpiecznie można spędzić wakacyjny czas, także ten nad wodą.
Na koniec każdy z zawodników otrzymał pamiątkowe nagrody, a zwycięzcami turnieju okazali się wszyscy, ponieważ nie tylko pokonali własne słabości, ale także ,, wakacyjną nudę”.

 

  • zdjęcia ze spotkania
  • zdjęcia ze spotkania 2
  • zdjęcia ze spotkania 3
Praca w Policji