Podstępnie nagrywał kobietę w toalecie - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Podstępnie nagrywał kobietę w toalecie

Data publikacji 08.08.2019

Kobieta podczas korzystania z toalety w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Opolskich zorientowała się, że jest podstępnie nagrywana telefonem komórkowym przez jakiegoś mężczyznę. Natychmiast o fakcie poinformowała strzeleckich policjantów. Śledczy pracujący nad sprawą ustalili osobę podejrzewaną o ten czyn. Jak się okazało to 53-letni mieszkaniec Strzelec Opolskich. Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

Dyżurny strzeleckiej komendy został poinformowały o tym, że jakiś mężczyzna za pomocą telefonu komórkowego podstępem utrwalił nagi wizerunek kobiety. Poszkodowana była wówczas w toalecie w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Opolskich.

Strzeleccy policjanci zabezpieczyli i przejrzeli monitoring. Funkcjonariusze szybko wytypowali i zatrzymali osobę odpowiedzialną za ten czyn. Jak się okazało, to 53-letni mieszkanie Strzelec Opolskich. Mundurowi zabezpieczyli jego telefon komórkowy. Jak ustalili, mężczyzna w tym dniu załatwiał sprawy w urzędzie. Wówczas właśnie ukradkiem wszedł to damskiej toalety i nagrał zupełnie zaskoczoną kobietę.

53-latek usłyszał już zarzut podstępnego nagrywania nagiej kobiety, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Praca w Policji