Porozumienie w sprawie dodatkowych służb - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Porozumienie w sprawie dodatkowych służb

Data publikacji 05.07.2019

Komendant Powiatowy Policji w Namysłowie – nadkom. Andrzej Ostrycharczyk podpisał porozumienia w sprawie dodatkowych patroli policyjnych. Umowy zostały zawarte z paniami Barbarą Zając i Barbarą Bednarz, które piastują stanowiska wójtów w swoich gminach. Porozumienia są kontynuującą dobrej współpracy pomiędzy gminami Pokój i Świerczów, a namysłowską policją.

Pod koniec czerwca, doszło do podpisania porozumień z przedstawicielami gmin Pokój i Świerczów w sprawie finansowania dodatkowych patroli policyjnych. Obie gminy przekazały na ręce nadkom. Andrzeja Ostrycharczyka po 2000 złotych.

 

Pieniądze będą wykorzystane podczas wakacji na terenie podległym gminom Pokój i Świerczów. Funkcjonariusze częściej pojawią się w rejonie tych gmin szczególnie w weekendy, z uwzględnieniem oczekiwań lokalnej społeczności.

 

W ramach dodatkowych służb, mundurowi będą także kierowani do zabezpieczania różnego rodzaju festynów i imprez plenerowych organizowanych na terenie gmin Pokój i Świerczów, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i wczasowiczom.

 

  • Umundurowany policjant podaje rękę kobiecie. W tle sztandar policyjny.
  • Za biurkiem siedzi umundurowany policjant i kobieta. Razem czytają dokumenty.
  • Umundurowany policjant wraz z kobietą w niebieskiej sukience siedzą za stołem i czytają dokumenty. W tle puchary ustawione na półkach.
Praca w Policji