Policjant najlepszym mundurowym w powiecie - Aktualności - Policja Opolska

Aktualności

Policjant najlepszym mundurowym w powiecie

Data publikacji 14.06.2019

Sierż. Tomasz Tobiasz okazał się najlepszym zawodnikiem I Turnieju Tenisa Stołowego Służb Mundurowych o Puchar Komendant Powiatowego Policji w Namysłowie. Do rywalizacji zaproszeni zostali przedstawiciele różnych służb z powiatu namysłowskiego. Zawody były kolejną inicjatywą związaną z obchodami setnej rocznicy powstania Polskiej Policji. Puchary i medale wręczył zawodnikom I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie podinsp. Józef Chudoba.

Turniej tenisa stołowego odbył się 13 czerwca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kamiennej pod Namysłowem. Do zawodów komendant Andrzej Ostrycharczyk zaprosił przedstawicieli wszystkich służb z podległego terenu: strażaków, leśników, wojskowych, strażników miejskich i policjantów. Turniej związany był z przypadającymi w tym roku obchodami 100. rocznicy powołania Policji Państwowej.

 

Nie zawiódł jeden z faworytów zawodów. Po emocjonującym finale, medal i pamiątkową statuetkę za zajęcie 1 miejsca, otrzymał sierż. Tomasz Tobiasz z namysłowskiej policji. Puchar dla zwycięzcy wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Namysłowie podinsp. Józef Chudoba.

 

Patronat honorowy nad zawodami objął burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski a sędzią głównym był pan Waldemar Półrolniczak, specjalista i miłośnik tej dyscypliny. Zawody odbyły się w miłej i serdecznej atmosferze dzięki uprzejmości pani Ireny Rzewuskiej – dyrektor szkoły w Kamiennej.

 

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji zawodów serdecznie dziękujemy a zwycięzcy i pozostałym uczestnikom składamy gratulacje!

  • Grupa osób stoi na tle banneru 110-lecie Polskiej Policji
  • Plakat promujący turniej tenisa stołowego służb mundurowych
  • Dwóch mężczyzn gra w tenisa stołowego, w ręku trzymają rakietki.
  • Dwóch mężczyzn gra w ping-ponga, obok na krześle siedzi trzeci mężczyzna i obserwuje ich grę.
  • Trzy statuetki dla najlepszych zawodników w tenisie stołowym.
  • Mężczyzna odbija paletką piłeczkę pingpongową, stojąc przy stole do tenisa stołowego.
  • Dwóch mężczyzn gra w tenisa stołowego, stojąc przy stole, trzeci mężczyzna siedzi obok na krześle.
  • Na sali gimnastycznej 2 mężczyzn gra w tenisa stołowego. W tle baner z napisem 100 lat polskiej policji.
  • zawodnik odbiera medal i statuetkę od 2 mężczyzn.
Praca w Policji